RENBUT - najlepsze polskie buty dla dzieci
 
 

Malta to niewielka wyspa na Morzu Śródziemnym, na południe od Sycylii, ozdobiona licznymi zatokami. Choć liczy zaledwie 27 km długości i 15 km szerokości jest jedną z najgęściej zaludnionych wysp świata. Malta była w czasach prehistorycznych dnem oceanu zatem skamieniałości znajdują się dosłownie wszędzie.

 

Z dala od terenów zurbanizowanych w krajobrazie dominują góry i niziny. Pola uprawne naprzemiennie przeplatają się z roślinnością naturalną rosnącą na skalistym i niezbyt urodzajnym podłożu. Dominują tu kaktusy, aloesy oraz niskie drzewka i krzewy mające minimalne potrzeby i odporne na pogodowe niedogodności. Aby zobaczyć Maltę mieniącą się bujną zielenią trzeba się tam wybrać zimą. Choć zwykle są one łagodne to wysokie temperatury latem ograniczają wzrost roślinności.

 

Latem na Malcie ilość godzin słonecznych w ciągu dnia dochodzi do 12, termometr wskazuje zwykle ok. 30°C, a w pełni lata nie rzadko 40°C.

 

Plaże, tak jak całe wybrzeże, są tu raczej skaliste, choć bez problemu znajdziemy również niewielkie i piaszczyste. Największą z nich jest Mellieha Beach na zachodnim wybrzeżu. Zanim wyruszyliśmy w podróż musieliśmy zabezpieczyć się w dwie rzeczy – kremy z wysokimi filtrami oraz w wygodne i przewiewne buty, tym bardziej, że lecieliśmy tam z zamiarem poznania wyspy a nie tylko wylegiwania się na słońcu.

 

Tradycyjnie już buciki na wyjazd dla Hani zapewniła firma RenBut. Najlepiej sprawdziły się bardzo wygodne i stylowe skórzane sandałki. Dzięki wysokiej jakości materiałom małe nóżki miały doskonałą wentylację a sztywny zapiętek zapewniał bardzo dobrą stabilizację podczas wędrówek po skalistym wybrzeżu. Profilowana wkładka powodowała dobre wsparcie oraz amortyzację. Te wykonane z super miękkiej skóry buciki okazały się idealne na długie, upalne letnie dni. Na uwagę zasługuje również fakt, że firma RenBut posiada certyfikat „Zdrowa Stopa” potwierdzający bezpieczeństwo użytkowania. RenBut zapewnia szeroki wybór modeli, kolorów i rozmiarów, wysokiej jakości letnich sandałków dla dziewczynek, które lubią się wyróżniać.

 

 

 

renbut sandały dla dzieci

 

renbut

 

sandały dla dzieci renbut
 

 

najlepsze sandały dla dzieci renbut

 

 
sandały renbut

 

polskie buty dla dzieci ren but

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *