Podróże to nasza pasja. Lubimy dzielić się doświadczeniami i informacjami o ciekawych miejscach i produktach turystycznych z naszymi czytelnikami. Współpraca z naszym blogiem podróżniczym to świetny sposób na promocję Twojego regionu, produktu lub marki.

Współpraca z blogiem podróżniczym

Jesteśmy Marcin i Katarzyna, autorzy bloga podróżniczego PHOTO-TRAVEL, na którym dzielimy się naszymi pasjami – podróżami i fotografią. Podróże są fantastycznym sposobem na poznanie kultur a przy okazji sprawiają mnóstwo radości. Myśl o kolejnej wyprawie motywuje nas do pracy i organizacji kolejnych wyjazdów.

Niezastąpionymi towarzyszami naszych podróży jest trójka dzieci – 11-letnia Hania i 6-letnie bliźniaki – Wiktoria i Franek, dlatego też PHOTO-TRAVEL to blog o rodzinnych podróżach.

Współpraca z blogiem podróżniczym PHOTO-TRAVEL.PL

Wiele osób uważa, że narodziny dziecka oznaczają koniec podróżowania. W naszym przypadku było dokładnie odwrotnie. Po urodzeniu Hani nabraliśmy rozpędu. Zawsze chcieliśmy, żeby Hania miała brata lub siostrę, ale życie napisało dla nas inny scenariusz i okazało się że będziemy mieć bliźniaki! Zaczęliśmy nowy rozdział, który, choć niełatwy, niesie ze sobą mnóstwo pięknych emocji. Podróżowanie z trójką dzieci nie jest łatwe. Mimo to jest to wykonalne i całkowicie warte zachodu. Wymaga to jedynie planowania strategicznego w połączeniu z poziomem olimpijskim zarówno wewnętrznej, jak i fizycznej siły. Sposób podróżowania jest inny, ale przyjemność odkrywania świata jest równie wspaniała!

Podróże stały się naszą pasją i stylem życia. W zasadzie jak nie jesteśmy w drodze to jesteśmy w trakcie planowania kolejnego wyjazdu.

Hans Christian Andersen powiedział kiedyś “Kto podróżuje, ten żyje dwa razy”. Trzymamy się tego i nieustannie planujemy kolejne podróże, więc wpisów na blogu na pewno nie zabraknie.

blog podróżniczy współpraca

Jesteśmy finalistami IV Turystycznych Mistrzostw Blogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną. To ogromne wyróżnienie, ponieważ do finałowego etapu dostało się 16 blogów, z których każdy prezentował inne, przydzielone przez Jury, województwo. Mieliśmy zaszczyt i przyjemność reprezentować województwo opolskie przy współpracy z Opolską Regionalną Organizacją Turystyczną.

Zapraszamy wszystkich miłośników podróży do śledzenia naszych poczynań na blogu oraz w naszych mediach społecznościowych.

Współpraca z blogiem podróżniczym

Jesteśmy otwarci na różne formy ciekawej współpracy. Bardzo roztropnie podchodzimy do współpracy z firmami. Polecamy tylko te produkty i usługi, których jakości jesteśmy stuprocentowo pewni.

Publikujemy treści wysokiej jakości zarówno pod względem wizualnym jak i merytorycznym. Wpisy są tworzone w taki sposób, aby dostarczyć czytelnikowi informacji, których szuka i odpowiedzieć na wszystkie jego pytania, co realnie podnosi ich wartość. Drugą naszą pasją jest fotografia, dlatego też wartością dodaną każdego wpisu są wysokiej jakości zdjęcia, wykonywane z zastosowaniem różnych technik – od fotografii analogowej, po nowoczesne panoramy 360 stopni.

Nasze teksty są zoptymalizowane pod kątem SEO i świetnie się pozycjonują w wynikach wyszukiwania. Intensywnie blogujemy od 2017 roku. Po kilku latach pisania, fotografowania i filmowania docieramy do coraz większej liczby odbiorców. Dziś Google traktuje nas poważnie i wysyła coraz więcej odwiedzających.

Co możemy razem zrobić?

Wyjazdy indywidualne

Chcesz przyciągnąć więcej odwiedzających do swojego miasta/regionu? Uwielbiamy odkrywać nowe miejsca i dzielić się naszymi pasjami z naszymi czytelnikami, dlatego jeśli chcesz abyśmy odwiedzili Wasze i opisali je na naszym blogu – napisz do nas. Wybierzemy się do wskazanego przez Ciebie miejsca, przygotujemy o nim zoptymalizowany pod kątem SEO obszerny artykuł i wesprzemy go sprawną kampanią w social media.

Treści w social media

Chcesz szybko dotrzeć do klientów? Przygotujemy treści na fanpage bloga na Facebooku lub Instagramie, w których będą lokowane i promowane Twoje produkty lub usługi. Zadbamy o ich atrakcją prezentację i pokażemy zalety korzystania z nich.

Recenzje sprzętu turystycznego i fotograficznego

Posiadasz w swojej ofercie sprzęt outdoorowy lub fotograficzny? Z przyjemnością zabierzemy go z sobą w podróż, przetestujemy, zrobimy zdjęcia i napiszemy recenzję.

Artykuł podróżniczy

Podobają Ci się nasze artykuły o podróżowaniu? Chętnie napiszemy dla Ciebie treści związane z podróżami.

Reklama na blogu

Chcesz wypromować swoją markę? Możesz kupić przestrzeń na baner (możemy omówić umiejscowienie i rozmiar).

Współpraca ambasadorska

Poszukujemy marek turystycznych, których wartości są zgodne z naszymi, aby promować je podczas naszych podróży.

Jakieś inne pomysły?

Jeśli masz jakieś pytania lub pomysły, skontaktuj się z nami pod adresem phototravelpl@gmail.com. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego umieszczonego na dole strony.

Co-operation

My name is Marcin, I come from Nowa Ruda, Poland, however, I live in Wrocław for nearly 20 years now. Im an author of a travel blog PHOTO-TRAVEL.PL, where I share with readers my two passions – travels and photography.

My passion is travel. It provides a fantastic opportunity to learn about cultures and at the same time brings lots of joy. The very thought of a next voyage motivates us to work and to plan our future escapades.

The irreplaceable companions in my travels are my wife Kasia and three children – 11 yo Hania and 6 yo twins Wiktoria & Franek.

Współpraca z blogiem podróżniczym PHOTO-TRAVEL.PL

Lots of people imagine that the birth of a child means the end of traveling. In our case it was the exact opposite. It all gained the momentum once Hania was born. We always wanted for Hania to have a brother or a sister, but life had something else for us in store – the twins! We started a new chapter, not easy at times, but one that brings plenty of beautiful emotions. Traveling with three kids isn’t easy. However it is doable and definitely worth your while. The only things it requires from you are strategic planning and both physical and mental strength of an Olympic athlete. It is a very different way of traveling but the joy of discovering the World together is just as wonderful.

Travels became our passion and our way of life. In reality it seems that we are either on our way or planning the next trip.

Marcin Florek - podróżnik, fotograf, autor bloga podróżniczego

Hans Christian Andersen once said „The one who travels lives twice”. We hold on to that and keep planning future voyages, so for sure there won’t be a shortage of entries on this blog.

I would like to invite all travel enthusiasts to follow our adventures on blog as well as on our other social media.

I’m open to all kinds of co-operation proposals:

• individual trips
• advertorials
• travel photoreports
• regions promotion campaigns
• image advertisement campaigns
• tests of products and services
• readers competitions
• other interesting forms of co-operation

Please get in touch with me if you have any questions, comments or you’re interested in collaboration.

phototravelpl@gmail.com

Współpracowaliśmy między innymi z: / Previously we co-operated, inter alia, with:

Współpraca z blogiem podróżniczym

Przykładowe materiały będące efektem współpracy: