Współpraca

Mam na imię Marcin, mieszkam we Wrocławiu. Od 2015 roku prowadzę blog PHOTO-TRAVEL na którym dzielę się moimi pasjami – podróżami i fotografią.

 

Współpraca z blogiem podróżniczym

 

Uwielbiam robić zdjęcia. Robię je od lat i jest to coś co z pewnością nigdy mi się nie znudzi. Fotografia w pewien sposób ukształtowała moje spojrzenie na świat. Jest ona odskocznią od codzienności. Drugą pasją, którą mam szczęście dzielić z żoną, są podróże. Pozwalają one doświadczyć tego, o czym czytaliśmy czy oglądaliśmy w telewizji. Są one fantastycznym sposobem na poznanie kultur a przy okazji sprawiają mnóstwo radości. Myśl o kolejnej wyprawie motywuje nas do pracy i organizacji kolejnych wyjazdów.

 

Kiedy w 2012 roku urodziła się nasza córeczka Hania jeszcze bardziej przyspieszyliśmy tempa. Wtedy powstał projekt „Hania poznaje świat”, w którym pokazuję przygody Hani w różnych częściach świata.

W 2017 roku rodzina jeszcze nam się powiększyła, gdy przyszły na świat bliźniaki – Wiktoria i Franek! To piękne i niezapomniane wydarzenie. Zaczęliśmy nowy rozdział, który, choć niełatwy, niesie ze sobą mnóstwo pięknych emocji. Trójka dzieci to nie lada wyzwanie wychowawcze i … podróżnicze. Uważamy jednak, że przy pozytywnym nastawieniu i odpowiednim przygotowaniu podróżowanie z dziećmi może być wspaniałe i satysfakcjonujące. Narodziny nowych członków rodziny nie muszą oznaczać porzucenia marzeń o podróżach, lecz dzieci mogą stać się ich częścią.

Hans Christian Andersen stwierdził kiedyś “Kto podróżuje, ten żyje dwa razy”. Trzymamy się tego i już myślimy o kolejnych podróżach, więc wpisów na blogu na pewno nie zabraknie.

 

Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju propozycje współpracy:

  • wyjazdy indywidualne
  • wpisy sponsorowane
  • fotoreportaże podróżnicze
  • kampanie promocyjne regionów
  • kampanie reklamowe z wykorzystaniem wizerunku
  • testy produktów i usług
  • konkursy dla czytelników
  • inne formy ciekawej współpracy

 

Jeśli masz pytania, uwagi albo jesteś zainteresowany współpracą zapraszam do kontaktu.

 

Współpracowałem między innymi z:

Współpraca z blogiem podróżniczym

 

Przykładowe materiały będące efektem współpracy: