Współpraca

Mam na imię Marcin, mieszkam we Wrocławiu. Od 2015 roku prowadzę blog PHOTO-TRAVEL na którym dzielę się moimi pasjami - podróżami i fotografią.

Współpraca z blogiem podróżniczym. Marcin Florek - wrocławski podróżnik, fotograf i autor bloga podróżniczego.

Uwielbiam robić zdjęcia. Robię je od lat i jest to coś co z pewnością nigdy mi się nie znudzi. Fotografia w pewien sposób ukształtowała moje spojrzenie na świat. Jest ona odskocznią od codzienności. Drugą pasją, którą mam szczęście dzielić z żoną, są podróże. Pozwalają one doświadczyć tego, o czym czytaliśmy czy oglądaliśmy w telewizji. Są one fantastycznym sposobem na poznanie kultur a przy okazji sprawiają mnóstwo radości. Myśl o kolejnej wyprawie motywuje nas do pracy i organizacji kolejnych wyjazdów.

Podróże z trójką dzieci. Blog podróżniczy o rodzinnym, tanim podróżowaniu z dziećmi. Podróże dużej rodziny (3+2)Kiedy w 2012 roku urodziła się nasza córeczka Hania jeszcze bardziej przyspieszyliśmy tempa. Wtedy powstał projekt „Hania poznaje świat”, w którym pokazuję przygody Hani w różnych częściach świata.
W tym roku rodzina jeszcze nam się powiększyła. W marcu przyszły na świat śliczne bliźniaki – Wiktoria i Franek! To piękne i niezapomniane wydarzenie. Zaczynamy teraz nowy rozdział, który, choć niełatwy, niesie ze sobą mnóstwo pięknych emocji. Trójka dzieci to nie lada wyzwanie wychowawcze i ... podróżnicze. Jestem jednak przekonany, że przy pozytywnym nastawieniu i odpowiednim przygotowaniu podróżowanie z dziećmi może być wspaniałe i satysfakcjonujące. Narodziny nowych członków rodziny nie muszą oznaczać porzucenia marzeń o podróżach, lecz dzieci mogą stać się ich częścią.

Hans Christian Andersen stwierdził kiedyś "Kto podróżuje, ten żyje dwa razy". Trzymamy się tego i już myślimy o kolejnych podróżach, więc wpisów na blogu na pewno nie zabraknie ;-)


Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju propozycje współpracy:
 • wyjazdy indywidualne
 • wpisy sponsorowane
 • fotoreportaże podróżnicze
 • kampanie promocyjne regionów
 • kampanie reklamowe z wykorzystaniem wizerunku
 • testy produktów i usług
 • konkursy dla czytelników
 • inne formy ciekawej współpracy

Jeśli masz pytania, uwagi albo jesteś zainteresowany współpracą zapraszam do kontaktu.PARTNERZY:
https://fotojoker.pl/https://mediarodzina.pl/

http://mylowersaxony.com/dashboard/blogs

http://www.reiseland-niedersachsen.de/ 

Komentarze

 1. fantastycznie :) bardzo podba mi sie Twoj blog

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Zapraszam do odwiedzin. Pozdrawiam

   Usuń

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania. Nie masz konta... skorzystaj z opcji anonimowy.