Współpraca

Mam na imię Marcin, mieszkam we Wrocławiu. Od 2015 roku prowadzę blog PHOTO-TRAVEL na którym dzielę się moimi pasjami - podróżami i fotografią.

Współpraca z blogiem podróżniczym. Marcin Florek - wrocławski podróżnik, fotograf i autor bloga podróżniczego.

Uwielbiam robić zdjęcia. Robię je od lat i jest to coś co z pewnością nigdy mi się nie znudzi. Fotografia w pewien sposób ukształtowała moje spojrzenie na świat. Jest ona odskocznią od codzienności. Drugą pasją, którą mam szczęście dzielić z żoną, są podróże. Pozwalają one doświadczyć tego, o czym czytaliśmy czy oglądaliśmy w telewizji. Są one fantastycznym sposobem na poznanie kultur a przy okazji sprawiają mnóstwo radości. Myśl o kolejnej wyprawie motywuje nas do pracy i organizacji kolejnych wyjazdów.

Kiedy w 2012 roku urodziła się nasza córeczka Hania jeszcze bardziej przyspieszyliśmy tempa. Wtedy powstał projekt „Hania poznaje świat”, w którym pokazuję przygody Hani w różnych częściach świata.
W tym roku rodzina jeszcze nam się powiększyła. W marcu przyszły na świat śliczne i zdrowe bliźniaki – Wiktoria i Franek! To piękne i niezapomniane wydarzenie. Zaczynamy teraz nowy rozdział, który, choć niełatwy, niesie ze sobą mnóstwo pięknych emocji. Trójka dzieci to nie lada wyzwanie wychowawcze i ... podróżnicze. Jestem jednak przekonany, że przy pozytywnym nastawieniu i odpowiednim przygotowaniu podróżowanie z dziećmi może być wspaniałe i satysfakcjonujące. Narodziny nowych członków rodziny nie muszą oznaczać porzucenia marzeń o podróżach, lecz dzieci mogą stać się ich częścią.
Podróże z dziećmi - Hania, Wiki i Franek na tropie przygody - Bliźniaki w podróży
Hans Christian Andersen stwierdził kiedyś "Kto podróżuje, ten żyje dwa razy". Trzymamy się tego i już myślimy o kolejnych podróżach, więc wpisów na blogu na pewno nie zabraknie ;-)Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju propozycje współpracy:
      - wyjazdy indywidualne
      - wpisy sponsorowane
      - fotoreportaże podróżnicze
      - kampanie promocyjne regionów
      - kampanie reklamowe z wykorzystaniem wizerunku
      - testy produktów i usług
      - konkursy dla czytelników
      - inne formy ciekawej współpracy


PARTNERZY:

https://www.fabrykawafelkow.pl/

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub masz jakiekolwiek uwagi pisz na adres:

mf.pharmacy@gmail.com

albo skorzystaj z formularza kontaktowego na pasku bocznym.

 

Komentarze

  1. fantastycznie :) bardzo podba mi sie Twoj blog

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję. Zapraszam do odwiedzin. Pozdrawiam

      Usuń

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania. Nie masz konta... skorzystaj z opcji anonimowy.

Jestem na...